festival Kotnov 2014 – středa 11.6.

Červen 11, 2014 by · Leave a Comment 

festival Kotnov 2014 – středa 11.6.

 

Dnes v Recykle music baru Jiří Schelinger memory band.
Open 20h, start 21h, vstup 100,-

Aktuální Play list:

Miminko: Jiří Schelinger, Jiří Starek, Stanislav Kubeš, Jan Kavale, František Čech

Nesmím znát prý její jméno: Jiří Schelinger, Jiří Starek, Stanislav Kubeš, Jan Kavale, František Čech

Holubí dům: Jaroslav Uhlíř, Svěrák Zdeněk

Kdo ví: Jiří Schelinger, Jiří Starek, Stanislav Kubeš, Jan Kavale, František Čech

Sim sala bim: Drafi Deutscher, Francis Day, Hunter GMBH Musiverlag, František Čech

Siréna: Jiří Schelinger, Jiří Starek, Stanislav Kubeš, Jan Kavale, František Čech

Formule: Miloš Nop, František Čech

Kartágo: Jiří Schelinger, František Čech

Mám rád lidi: Jiří Schelinger, František Čech

Lucrezia Borgia: Jiří Schelinger, František Čech

Co je to mezi námi: Oldřich Říha, František Čech

Jsem prý blázen jen: Stanislav Kubeš, František čech

Léto s tebou: Jiří Schelinger, František Čech

Pohřeb přítele: Jiří Schelinger, Jiří Starek, Stanislav Kubeš, Jan Kavale, František Čech

Hudba radost dává: Karel Richard Svoboda, František Čech

Ptají se lidé: Jan Obermayer, František Čech

Znám tisíc důvodů: Jiří Schelinger, František Čech

Neskutečná: Jiří Starek, František Čech

Jahody mražený: Jiří Schelinger, František Čech

Lupič Willy: Jiří Schelinger, František Čech

Stavros Niarchos: Jiří Schelinger, František Čech

Alchymista: Milan Schelinger, František Čech

Nám se líbí: Jiří Schelinger, Jiří Starek, František Čech

Co dělá indián: Jiří Schelinger, František Čech

Bio
Mladen „Mláďě“ Broum Djelmo-zpěv (Led Zeppelin Southern revival, Fellows, ex GAZ-69, Easy Ride)

Vláďa Čížek-kytara (Led Zeppelin Southern revival, Magma, Magma)

Dan Hubáček-bicí (Led Zeppelin Southern revival, Bratři Karamazovi a všude možně…,ex Toonell)

Jiří Kejšar-baskytara (Led Zeppelin Southern revival, Bloody Rose, Magma, Hudební Kroužek, Diaryba, ex: Seven, Masáž, Petarda, Pedál, Extraxe, Corso, Exploze)

Káťa „Pageová“Čížková-klapky (Led Zeppelin Southern revival, ex ZUŠ Vyšší Brod)

festival Kotnov 2014 – pátek 6.6.

Červen 5, 2014 by · Leave a Comment 

festival Kotnov 2014 – pátek 6.6.

Zítra v pátek 6.6. startujeme:

20.00 GALERIE UMA UMA – projekce experimentálního filmu australských studentů Queens and Collage of Art

22.00 ZAHRÁDKA RECYKLE – Flákači (Mallrats) – druhý film Kevina Smithe, ve kterém obsadil jak hvězdy Shannen Doherty a Bena Afflecka, tak glosující dvojici prostupující každým jeho filmem (Jay a Mlčenlivej Bob), kde Boba zahrál si on sám….

Za všechny recenze postřeh z Česko-slovenské filmové databáze:
Kevin Smith ve svém černobílém debutu teprve sbíral síly a až ve druhém filmu skutečně předvedl, co umí a kam až jeho láska k popkultuře sahá. Scenárista, režisér a herec v jedné osobě se nezdržuje dlouhým vysvětlováním a nasadí vražedné tempo dialogů, hlášek a absurdních situací hned od prvních minut. A přitom je to tak jednoduché… stačí jeden obchoďák, dva hrdinové, které ráno opustily něžné polovičky, takže zabíjejí čas ve světe komerce a snaží se na milované zapomenout (neúspěšně), velikonoční zajíček, drsný hlídač, Jay s Tichým Bobem a… No, ve skutečnosti stačí jen obchoďák, který Kevin Smith zaplnil tak rozmanitou skupinou postav a absurdních nápadů (boření lešení, dítě na eskalátoru, sexuální výzkum, zadní sedadlo Volkswagenu, parodie na seznamovací soutěže, plachetnice… atd.), že by to jiným stačilo na několik filmů. Smithova síla ale tkví především v dialozích, popkulturních narážkách (namátkou… dialog o sexuálním životě Supermana, všudypřítomné Hvězdné války a neustálé odkazy na comicsy) a vypointovaných hláškách (Vyberte si, je lepší „Ani peklo nezná tolik nenávisti jako žena opovrhující Segou.“, nebo „Miluju pach komerce po ránu!“?), kterými Flákače napumpoval k prasknutí. Ten neskutečný uragán nápadů navíc vykulminuje do šíleného finále, které si – bohužel dodnes nijak moc známý – herec Jason Lee ve své nejlepší roli vychutnal se vším všudy. Kevin Smith po Flákačích natočil řadu dalších skvělých filmů, ale takové provázanosti, nabušenosti a bezchybně fungujícího načasování fórů jako u Flákačů dosud nedosáhl a z pohledu na poslední film už ztrácím naděje, že ještě někdy dosáhne. Ale jsou tu a jen čekají, až po nich sáhnete…

Kotnov 2014

Květen 28, 2014 by · Leave a Comment 

POSTER KOTNOV 2014_A2_KRIVKY

FOTKY Z LETOŠNÍHO KOTNOVA:

Červenec 3, 2013 by · Leave a Comment 

FOTKY Z LETOŠNÍHO KOTNOVA:

(autor Jirka Loudín)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4409906344394.1073741909.1790803468&type=1&l=cb19dea18b

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4448611632002.1073741921.1790803468&type=1&l=bcc5ef1025

„festival Kotnov Tábor mění místo konání, ale nemění ducha programu“

Červen 17, 2013 by · Leave a Comment 

full_3ec29e_Tabor-Bechynska-brana-a-pivovar-z-Klokotske-ulice-Foto-Ulrych-Mir.

 

Tiskové sdělení o. s. Fest 2004 Tábor (Tábor 17. 6. 2013)

Festival Kotnov (ne)zůstal hradu věrný

Tábor – Multižánrový festival Kotnov (živá hudba, film, divadlo), který už tradičně rozšiřuje kulturní nabídku v Táboře za začátku léta, se letos významně proměnil. A to zejména ve vztahu k místu konání. Důvody vysvětlil předseda pořádajícího sdružení Fest 2004 Štěpán Pavlík.

„Letos se festival Kotnov ve svém devátém ročníku rozprostře místo tradičního místa u Bechyňské brány na jednotlivé scény na Starém městě Tábora. Je to dáno nižším rozpočtem festivalu a rozsypáním programu do drobnějších bodů na různá ´spřátelená´ místa. Zůstane zachována žánrová pestrost – zpívání pro děti, projekce filmové klasiky, živá hudba i divadlo v letním kině na Hiltonu v nedalekém Sezimově Ústí,“ uvedl Štěpán Pavlík.

Pořadatelé věří, že festivalu zůstane atmosféra, kterou mu dodával hradní objekt s věží a bránou.

Festival začne ve středu 19. června a skončí v pátek 28. června. Scény diváci najdou v centru Tábora ve střelnické zahradě, v nedaleké kavárně MP7, Whisky baru penzionu Alfa a Recykle baru. Vše v dosahu několika kroků. Komediograf se uskuteční
v letním kině v Sezimově Ústí.
Podrobný program je uveden v přílohách této tiskové zprávy, případně se s jeho podrobnostmi lze seznámit na webu na www.fest2004.cz

Novinkou letošní dramaturgie je cyklus Opera nad Jordánem. „Ve střelnické zahradě v Táboře nad rybníkem Jordán instalujeme velké plátno a promítneme zástupce dvou žánrů opery,“ zmínil předseda sdružení. Tu rockovou variantu opery představí open-air provedení z rakouského Amstettenu z roku 2005 a tu klasickou Bizetova Carmen z Metropolitní opery 2010 s Elinou Garančou v hlavní roli.

Z muziky se diváci mohou těšit na rockový bonbónek – partu Romana Dragouna T4, kde hraje na basu čerstvý člen beatové síně slávy Guma Kulhánek.

Divadelní sekci programu zastupuje brněnský Komediograf – živé představení s Tomášem Matonohou, Pavlem Liškou a dalšími kultovními herci, kteří se ve stejné sestavě zúčastnili slavného Souboje Gigantů s Divadlem Sklep na festivalu Kotnov v roce 2011.

Klasické filmy zastupují letní hity s herečkou Audrey Hepburn – Prázdniny v Římě a Snídaně u Tiffanyho.

Důležité sdělení je, že všechny programy se uskuteční za každého počasí, neboť každé místo má jako variantu svůj vnitřní prostor chráněný před deštěm.

Vstupné činí 80 korun na muziku, 40 korun na velkoplošné projekce a 250 korun na divadelní představení Komediograf.

K O T N O V 2 0 1 3 – P O D R O B N Ý P R O G R A M

Červen 13, 2013 by · Leave a Comment 

K O T N O V   2 0 1 3   –   P O D R O B N Ý   P R O G R A M

 

STŘEDA 19.6. 22.00 STŘELNICKÁ ZAHRADA

Opera nad Jordánem – JESUS CHRIST SUPERSTAR

Otvírákem festivalu bude promítání řízného zpracování slavné rockové opery, které předvedl hostující ansábl zpěváků, tanečníků a muzikantů na open-air muzikálové scéně v rakouském Amstettenu v létě roku 2005. Američani Drew Sarich jako Jidáš a Kudra Owens jako Máří táhnou s Jesusem Stephena Sealeho a sehraným souborem celé představení ohromně vysoko v precizní režii choreografky Kim Duddy.

Promítat se bude na velkém plátně instalovaném v zahradě táborské Střelnice, v případě nepříznivého počasí v jejím Malém sále. (vstup 40,-)

 

ČTVRTEK 20.6. 17.30 CAFÉ MP7

živá hudbaLUCIE A AMÁLIE STEIHAUSEROVY

MĚSÍČEK SVÍTÍ – hravé koncertní představení pro děti ve věku 3-7 let (a jejich rodiče) navazující na CD Sester Steinových. Máma Lucka s dcerou Amálkou zahrají živě na zahrádce v Sedmičce jako součást pulsujícího dětského koutku. https://myspace.com/mesicek  (vstup zdarma)

 

ČTVRTEK 20.6. 20.00 CAFÉ MP7

živá hudbaSILENCIO CLUB

Nová parta pianisty Jakuba Kudláče, zpěvačky a kytaristky Lucie Steinhauserové a kontrabasisty Adama Levyho zahraje premiérově v Táboře Industrial love songs. http://bandzone.cz/silencioclub (vstup 80,-)

 

ČTVRTEK 20.6. 22.00 RECYKLE ZAHRÁDKA

Žanetino letní kino – Audrey Hepburn: PRÁZDNINY V ŘÍMĚ

Projekce filmové klasiky z r. 1953, která získala 10 nominací na Oscara. Nominaci v sošku přetavila Audrey Heprburn ve svých 24 letech za roli moderní princezny, která se bouří proti královským povinnostem. Film natáčený od prvního do posledního záběru ve městě Římě je ideálním pro letní večer. Režie Wiliam Wyler, držitel Oscara za monstrfilm Ben Hur. (vstup 40,-) http://www.youtube.com/watch?v=eIFo0txAvuE

 

PÁTEK 21.6. 21.00 LETNÍ KINO SEZIMOVO ÚSTÍ

Divadlo živě – KOMEDIOGRAF

Soubor kultovních herců jako Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Marek Daniel, Josef Polášek, Marie Ludvíková a dalších tvoří partičku spolužáků z JAMU, co se potkala též v brněnském Hadivadle. V Komediografu je uvidíme jako protagonisty divadelních grotesek a parodií Luboše Baláka, který je jedním z nejplodnějších divadelních autorů mladé generace.

Lístky na třaskavou šou skečů jsou za 250,- k dostání v předprodeji v Infocentru na Žižkově náměstí v Táboře a v Měxusu Sezimovo Ústí (Rezervace vstupenek: Měxus na tel. 381 276 710, 381 276 707, e-mailu mexus@sezimovo-usti.cz). Prvních 300 prodaných a rezervovaných míst se vejde do kina Spektrum – kdyby hodně pršelo a představení se nemohlo uskutečnit v letním kině v Sezimově Ústí. (vstup 250,-) www.komediograf.cz

 

SOBOTA 22.6. 21.00 STŘELNICKÁ ZAHRADA

Opera nad Jordánem – CARMEN

Velkoplošná projekce s velkorysým ozvučením. V lednu 2010 byla v Metropolitní opeře v New Yorku při živém představení nasnímána Bizetova opera Carmen. Množství kamer a početný štáb zajišťoval přímý přenos do digitálních kin celého světa, Českou republiku nevyjímaje. V hlavní roli exceluje původem lotyšská mezzosopranistka Elina Garanča, která bude letos v létě hostem Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově. http://www.festivalkrumlov.cz/program/detail/1340

Záznam tohoto unikátního počinu trvající dvě a tři čtvrtě hodiny můžete shlédnout na velkém plátně instalovaném v zahradě táborské Střelnice, v případě nepříznivého počasí v jejím Malém sále. (vstup 40,-)

 

STŘEDA 26.8. 20.00 RECYKLE ZAHRÁDKA

Živá hudba – ROMAN DRAGOUN A T4

Dva členové beatové síně slávy Roman Dragoun a basista Guma Kulhánek, dlouholetý kytarista Etc.. Standa Kubeš a excelentní bubeník Martin Kopřiva… Co dodat. Čeká nás rockový koncert jako řemen.

Lavičky pro diváky i pípa budou venku na Špitálském náměstí, kapela v prostoru předzahrádky. V případě deště bude koncert dole v klubu. (vstup 80,-) http://www.t4rock.cz/

 

ČTVRTEK 27.6. 22.00 RECYKLE ZAHRÁDKA

Žanetino letní kino – Audrey Hepburn: SNÍDANĚ U TIFFANYHO

Projekce slavného filmu z r. 1961 – píseň Moon River od skladatele hudby ke Kmotrovi Henry Manciniho, svižná režie Blakea Edwardse, co natočil celou sérii Růžových panterů a bezstarostná newyorská playgirl Holly v podání Audrey Hepburnové. Žlutý taxík přijíždí liduprázdnou ranní ulicí před luxusní prodejnu firmy Tiffany a děj může začít… 24karátová romantická komedie podle bestselleru Trumana Capoteho s kouzlem Manhattanu nezevšední. (vstup 40,-) http://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88

 

PÁTEK 28.6. 20.00 WHISKY PUB/ALFA

Moravský gejzír v nájezdu tří slečen z MDŽ. Muzikantky, dámy, ženy nás čekají na závěr festivalu 28.6. v Alfě, a Jitka tu pokřtí album. Rezervace míst na tel. 381 256 165. ((vstup 80,- s rezervací, ostatní dobrovolné)

Lucie Redlová – začínala jako písničkářka s kytarou a mandolínou – na jejím prvním albu „První, poslední“ tak převažují spíše subtilnější aranže. Před třemi lety si koupila elektrickou kytaru, založila kapelu Garde a přitvrdila ve zvuku, což odráží druhé album „Křižovatka“ z loňského roku (vyšlo u Indies Scope).
http://www.redlova.cz/

Beata Bocek – všestranná muzikantka zpívající polsky, česky i francouzsky. S kytarou folková písničkářka, s koncovkou žena hor, s ukulele cestovatelka, s mbirou se stává šamankou a s akordeonem žena z česko-polského pomezí. Na konci roku 2012 jí vyšlo u Indies Scope čtvrté album s názvem „Ja tutaj mieszkam“, které byloe nominováno na cenu Anděl v kategorii world music.
http://www.beatabocek.com/

Jitka Šuranská – klasicky vzdělaná houslistka (členka Filharmonie B. Martinů ve Zlíně) se proslavila zejména spoluprací s Jirkou Plockem – za CD Písňobraní dostali v roce 2005 cenu Anděl v kategorii world music. Vloni se pouze s loopstationem a houslemi pustila na sólovou dráhu a aranžuje starobylé texty a nápěvy. V současnosti právě dokončuje své první sólové album „Nězachoď slunečko“, které natočila ve zlínském studiu „V“ pod producentským dohledem Stana Palúcha.
http://bandzone.cz/jitkasuranska

Pozvánka MDŽ: http://www.youtube.com/watch?v=8NOC1fjy8Qk

festival KOTNOV 2013 – praktické info

Červen 5, 2013 by · Leave a Comment 

festival KOTNOV 2013 – praktické info

Praktické info:

Vstupné:
– na jednotlivou filmovou projekci 40 Kč, na koncert 80 Kč
– v případě MP7 20.6. se platí 80 korun pouze na večerní koncert ve 20.00
– Whisky pub má omezenou kapacitu, zde se na koncert MDŽ 28.6. platí 80 Kč pouze k předem rezervovaným místům, zbylá místa jsou za vstupné dobrovolné (rezervace v Alfě na tel. 381 256 165)

– na divadlo Komediograf jsou lístky za 250 Kč k dostání v předprodeji v Infocentru na Žižkově náměstí v Táboře a v Měxusu Sezimovo Ústí (Rezervace vstupenek: Měxus na tel. 381 276 710, 381 276 707, e-mailu mexus@sezimovo-usti.cz)

V případě deště:
– se akce konají v přilehlých uzavřených prostorech – ve Střelnici v Malém sále, v MP7 uvnitř v kavárně, v Recyklu dole v Music baru, v Sezimáku v kině Spektrum

Odkazy:

Restaurace Střelnice: http://www.strelnice-tabor.cz/

Café MP7: https://www.facebook.com/cafemp7

Recykle restaurant: http://www.recyklebar.cz/

Whisky Pub/Penzion Alfa: http://www.pensionalfa.cz

Měxus Sezimovo Ústí: http://www.kulturamexus.cz/

Město Tábor: http://www.taborcz.eu/

Festival KOTNOV 2013 – podrobný program

Červen 5, 2013 by · Leave a Comment 

Festival KOTNOV 2013 – podrobný program 
_______________________________________________________________________
ST 19.6   Zahrada Střelnice (velkoplošná projekce)
22.00 Opera nad Jordánem: JESUS CHRIST SUPERSTAR (záznam open air představení v Amstettenu 2005)

ČT 20.6.   Café MP7 zahrádka (hudba živě)
17.30 LUCIE A AMÁLIE STEINHAUSEROVY: Měsíček svítí (hravé koncertní představení pro děti 3-7- let a jejich rodiče)

20.00 SILENCIO CLUB: Industrial love songs (Jakub Kudláč, Lucie Steinhauserová, Adam Levy)

ČT 20.6    Recykle zahrádka (velkoplošná projekce)
22.00 Žanetino letní kino: Audrey Hepburn – PRÁZDNINY V ŘÍMĚ

PÁ 21.6. Letní kino Sezimovo Ústí (divadlo živě)
21.00 KOMEDIOGRAF NA LETŇÁKU (autor: Luboš Balák, hrají: Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Marek Daniel, Josef Polášek, Jakub Žáček, Miroslav Kumhala, Míňa Chmelařová a Marie Ludvíková, hudba: Mario Buzzi a Zdeněk Král)

SO 22.6. Zahrada Střelnice (velkoplošná projekce)
21.00 Opera nad Jordánem: CARMEN (Elina Garanča v záznamu z Metropolitní opery 2010)
_______________________________________________________________________
ST 26.6. Recykle zahrádka (hudba živě)
20.00 ROMAN DRAGOUN A T4 (prvotřídní rock kapely z výrazných hudebních osobností)

ČT 27.6. Recykle zahrádka (velkoplošná projekce)
22.00 Žanetino letní kino: Audrey Hepburn – SNÍDANĚ U TIFFANYHO

PÁ 28.6. Whisky Pub/Penzion Alfa (hudba živě)
20.00 LUCIE REDLOVÁ a MDŽ (tedy Muzikantky, Dámy, Ženy – s Jitkou Šuranskou a Beatou Bocek, kytara, mandolína, ukulele, akordeon, housle, mbira…)

festival KOTNOV 2013

Červen 5, 2013 by · Leave a Comment 

festival KOTNOV 2013

 

POSTER KOTNOV 2013_A2_EXP

Červen 10, 2012 by · Leave a Comment 

KOTNOV 2012 PROGRAM


———————————————————————————————————————————————

středa 13. 6. – K O T N O V   D I V A D E L N Í

18.00         O potrestaném králi – Divadýlko Na schodech

Sezimoústecké loutkové divadlo o 15 hercích zahraje klasickou pohádku pro děti.

18.30         Eliščiny pohádky – Víťa Marčík junior

Třetí autorská pohádka Víti Marčíka juniora, synka slavného pouličního divadelníka.

Divadelní scéna vytvořená ze staré školní lavice a starých strojů, pomocí kterých lze vytvářet zvuky meluzíny, deště,..
Ručně řezané loutky, každá z jiného druhu dřeva… to vše proto, že jedním s cílů této pohádky je učit děti a možná i nás dospělé vnímat, poslouchat, dívat se, cítit, sáhnout si.. Loutková pohádka o skřítcích, vílách, přírodě, lásce, ale i o drakovi pro malé i velké diváky.

www.jatojsem.cz

20.00      Stand´artní kabaret – divadlo Vosto5

Vrchol divadelního dne Kotnova – chlapci Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň!

Hrají: Ondra Cihlář, Jura Havelka, Tomina Jeřábek, Petar Prokop a Kurt Bauer.

Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a je hudebně doprovázený vlastní kapelou TATRA, TESLA, příp. SNAHA.

www.vosto5.cz

22.00         noční kino – film o divadle: Karamazovi

Dnes už kultovní film Petra Zelenky s herci Dejvického divadla.

Příběh se odehrává v současném Polsku. Do Krakova přijíždí skupina pražských herců v čele s režisérem hry, aby na alternativním festivalu v netradičním prostoru oceláren uvedla jevištní adaptaci Dostojevského hry Bratři Karamazovi, jejímž základem je vyšetřování otcovraždy.

Do děje zasahuje i osobní tragédie jednoho z diváků, který projeví nezvyklé přání: poprosí herce, aby zahráli jenom pro něj. Zkouška se promění ve strhující představení, kdy herci vystupují pro jediného diváka. Náhle největší drama neprobíhá na jevišti, ale v hledišti…

—¨

Vstupné na jednotlivá představení je 50,-. Stejně stojí vstupenka na všechny programy divadelního dne dohromady. Divák dostane na ruku barevnou pásku a může přicházet a odcházet v průběhu večera, jak se mu zlíbí….


čtvrtek 14. 6. – K O T N O V   H U D E B N Í

18.00        Jára Bárta New Trio

Nový projekt táborského pianisty a skladatele Járy Bárty s bubeníkem Branko Križkem a basistou Janem Greifonerem

www.bandzone.cz/jarabartanewtrio

19.00        Trim4

Latin – jazz – fusion formace z Tábora, která vznikla přetavením jádra Acoustic Impact.

Jirka Blafka, Jára Bárta, Bob Šmíd a Tomáš Hájek.

www.trim4.cz

—-

20.00        Abraxas

A další legenda na Kotnově… Po Blue Effectu, Krausberry, Blue Session a Romanu Dragounovi přijíždějí Abraxas – Slávek Janda, Míra Imrich, Ivan Doležálek, David Růžička… no klasika.

Od jazzování přes hardrock k výraznému přihlášení k funku, odkud pocházejí hity Karel drogy nebere a Obyčejnej svět. Máme se na co těšit!

www.abraxas.cz

22.00        noční kino – film o kapelách:  Na pokraji slávy

Režisér Cameron Crowe natočil film, který můžeme silně doporučit nejen lidem, co se motají kolem kapel. Neuvěřitelně reálný snímek ze zákulisí muzikantského života vypráví příběh patnáctiletého Willa, který je zcela oslněn rockovou muzikou. Píše o ní do školních časopisů a náhodně se seznámí s kapelou Stillwater, která je právě na vzestupu. Pro prestižní hudební časopis Rolling Stone má napsat článek a William navrhne právě Stillwater. Patnáctiletý kluk vyjíždí s kapelou na turné a doma zanechává ve strachu puritánskou maminku. William má před sebou téměř nadlidský úkol: v šíleném cirkuse rockových produkcí si uchovat nadhled, zdravý rozum, nepropadnout alkoholu ani drogám a ještě získat odstup, aby mohl napsat objektivní článek….

—-

Vstupné na jednotlivá představení je 100,-. Stejně stojí vstupenka na všechny programy hudebního dne dohromady. Divák dostane na ruku barevnou pásku a může opět korzovat v průběhu večera, jak se mu zlíbí… Noční kino je zdarma.

6.6. – 30.6. – K O T N O V   V Ý T V A R N Ý

Galerie U radnice

Interaktivní výstava Ondřeje Smeykala VIZUÁLNÍ DÍLNA – PROSTOR PRO VAŠE ČÁRY

Středa 13.6. v 17.00 vernisáž – koncert Ondřeje Smeykala na didgeridoo

Otevřeno úterý až sobota 9-12 a 13-17 h

Přijměte pozvání do vizuální dílny. Jejím smyslem je setkání. Setkání se prostřednictvím hry a spontánní grafické komunikace s ostatními a se sebou samým.

Používanými prostředky jsou omyvatelné fixy a  obyčejné hadrové utěrky. Většina objektů je určena k vizuální komunikaci  mezi autorem a  návštěvníky, a především mezi návštěvníky navzájem. Objekty se tak stávají záminkou ke společné  spontánní hře..

Autorem Dílny je hudebník a výtvarník Ondřej Smeykal. Dílna vytvořená pro Tábor je dalším jeho krokem v mozaice jeho interaktivních výtvarných aktivit. Ondřej Smeykal, absolvent pražské AVU se krom hudebních aktivit podílí především na vzniku různých výtvarných komunikačních principů, využitelných na pomezí umělecké a pedagogické výtvarné komunikace s veřejností. Spoluvytvářel audiovizuální interiér českého pavilonu v rámci světové výstavy EXPO Aichi Japan 2005. Od r. 2006 participuje na vývoji interaktivního  projektu Orbis Pictus společně s nestorem interaktivity  výtvarníkem Petrem Niklem.

Vstupné 10,-.

*********************************************************************************************************************

Next Page »

Recent Photos