Mlýny

Květen 25, 2012 by · Leave a Comment 


Po podrobných konzultacích s herci divadla Sklep jsme se rozhodli uspořádat pouze jedno představení, a to v letňáku od 21h za každého počasí, tedy pokud nebude úplně katastrofické. V tom případě by bylo taktéž pouze jedno představení od 21h v sále Spektrum pro prvních 300 zájemnců s už zakoupenými lístky.

Pro herce jsou totiž dvě představení časově i fyzicky velmi náročné, tedy pokud by se o nich rozhodlo až v den konání představení podle počasí. Buď bychom museli dvě představení uvnitř naplánovat už teď, ale hezčí a energičtější bude určitě představení jedno. Především se ale nechceme vzdát venkovního prostoru letního kina.

Tedy bude jedno představení venku, třeba s deštníky a svetry, ale doufáme, že bude počasí ucházející.

Druhá předprodej tedy nezačne, jen budou nadále pokračovat rezervace na kontaktech    381 276 710  a mexus@sezimovo-usti.cz. Prvních 300 zájemců bude vedeno v pořadníku a bude mít garantováno místo ve 2. zóně nejblíž pódiu. Dalších 300 zájemců se posadí na zbývající místa.

Rezervované vstupenky je možné vyzvednout a zaplatit od 15 do 18h v pokladně v areálu Letního kina v den konání představení.

Za vzniklé zmatky se omlouváme.

—-

Divadlo Sklep – MLÝNY

Nejúspěšnější drama Divadla Sklep volně na motivy hry Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou.

Věčný kontakt dobra a zla, pravdy a lži, svědomí a morálky v každém z nás, a to vše v zeleném, neboť tento příběh viděný monoklem nemilosrdného humoru se odehrává v malé vojenské posádce kdesi v Čechách na pozadí tuhé totality konce padesátých let.

premiéra: 1991

předloha: Václav Havel a Karel Brynda

divadelní libreto: Jiří Burda, Jan Slovák, David Vávra

hrají: Monika Načeva nebo Jana Pafková, Jan Slovák, Tomáš Hanák, Jiří Burda, David Vávra nebo Robert Nebřenský, František Váša, Ondřej Trojan nebo Milan Šteindler, Petr Koutecký, Zdeněk Marek

hudba: Martin Kučaj

divadelní režie: Jiří Burda

——————————————————————————————————————————————————————

Recent Photos